INTEGRA 2014 W STYCZNIOWYM DESZCZU !!!

09/01/2014 | Działalność

W dniach od 03.01. do 06.01.2014 r odbyło się  doroczne spotkanie integracyjno – szkoleniowe członków Klubu Wysokogórskiego w Lubinie.

Spotkanie pierwotnie planowane na 15 grudnia 2013 r. zostało przeniesione na początek stycznia i połączone ze szkoleniem zimowym – nominalnie, bo warunki pogodowe był jak na góry raczej jesienno-letnie. Bazą integry był pensjonat „Hotelik po Dębęm” w Jagniątkowie, ceniony przez klubowiczów za dobre warunki, miłą, rodzinną atmosferę i dobre jedzenie.

W Integrze brało udział 16 osób, dwie córki Sylwii i Marka oraz suczka labrador Woo .

W sobotę zostały przeprowadzone szkolenia i treningi na skałach „Paciorki„ położonych przy „Koralowej Ścieżce„.Powrót do pensjonatu nastąpił już nocą przy mocno padającym deszczu.

Niedziela została przeznaczona na podsumowanie działalności Klubu w ubiegłym roku oraz debatę i plany wyprawowo-szkoleniowy na 2014 rok.
Zostały ogłoszone i wręczone wyróżnienia klubowe za działalność górską w 2013 r.

Po wizycie w saunie, wieczór spędziliśmy na oglądaniu filmów i slajdów wyprawowych, a dobry nastrój podnosiły różne napoje, szczególnie po-weselne.

W poniedziałek 06.01.2013 r. od rana ekipa wyruszyła na rajd pod Czarny Kocioł, teraz już bardziej zimowy, bo w nocy granie i zbocza poprószył śnieg.
Po szybkim powrocie i obiedzie w pensjonacie integraf została zakończona, a uczestnicy rozjechali się do domów.